ESG Avensis

Doprovodné služby

Naší snahou je poskytnout vám spektrum doprovodných služeb, které by výrazně usnadnily a urychlily vaši cestu za udržitelnou budoucností.
Využít můžete...
Vzdělávání v oblasti udržitelnosti

Vzdělání je základ. Proto, aby udržitelnost mohla prostoupit strukturou vaší společnosti a dostat se do jejího DNA, je nutné seznámit s tématem udržitelnosti a se základními principy nefinančního reportingu také vaše zaměstnance. Tento krok vaši udržitelnou transformaci výrazně urychlí a z vašchi zaměstnanců udělá cenné pomocníky ve vašem úsilí.

Dotační poradenství a servis

Uvědomujeme si, že kroky spojené s budováním udržitelné budoucnosti vaší společnosti mohou vyžadovat počáteční investice, ale… V současné době existuje řada dotačních titulů, které vám mohou pomoci s financováním udržitelných řešení. Rádi vám pomůžeme s jejich identifikací a provedeme vás cestou k jejich získání.

Služby manažera pro udržitelnost

Udržitelnost je velice široké téma. Pro lepší orientaci v této rozsáhlé problematice vám nabízíme služby našich manažerů pro udržitelnost, kteří jsou profesionály ve svém oboru. Ukážeme vám, že udržitelnosti se nemusíte obávat. Této služby můžete využít formou individuálních konzultací nebo pravidelné spolupráce.

Odkliknutím souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Logo